Vahugeneraatorid

 

SKUM "Over-the-top" (OFG) vahugeneraator on mõeldud kustutusvahu sisestamiseks mahutisse ülalpool mahutis oleva kütuse taset. OFG ühendatakse vahusegu torustikuga ja ta on varustatud katsetusväljundiga. See teeb väga lihtsaks vahusegu süsteemi kontrollimise, kuna vahusegu ei satu katsetuste ajal mahutisse. OFG kalibreeritakse alati tehases vastavalt kliendi poolt ette antud rõhule ja vooluhulgale.

Tehnilised andmed:  * ofg.pdf

 

 

 

SKUM MRM on keskmise paisutusega vahugeneraator, mis on mõeldud statsionaarseks paigaldamiseks kütusemahuteid ümbritseva vanniala, auto- ning raudtee-estakaadide ja pumbamajade kaitseks. Korpus on valmistatud roostevabast terasest mis võimaldab kasutada seadet ka välistes rasketes tingimustes samamoodi nagu ka siseruumides. Tänu tema kergele kaalule on teda ka kerge installeerida.                                             '

Tehnilised andmed:  *mrm.pdf

 

 

 

SKUM MLR on madala paisutusega kerge ja kaasaskantav vahutoru, mis on valmistatud roostevabast terasest tagamaks optimaalset vahu ja joa ulatuse suhet. Tüüp MLR-40 SA omab sisseehitatud vahukontsentraadi induktorit.

Tehnilised andmed: *mlr.pdf

 

 

 

 

SKUM PFGkõrgvastusurvega vahugeneraator PFG ja PFG-S on vahujagamis seade, mis suudab taluda vastusurvet, mis on kuni 40% sisendsurvest. Tüüp PFG-S omab sisseehitatud vahukontsentraadi induktorit. Seade on mõeldud põhiliselt vahu toimetamiseks pinnaalusesse või poolpinnaalusesse vahusüsteemi, aga sammuti ka foam inlet heads and pourers mahuti tipus ja ka teisteks installatsioonideks.

Tehnilised andmed: *pfg.pdf

 

 

 

SKUM HSSS - the HSSS on vahusegu seade, mis on mõeldud paisutatud vahu toimetamiseks vooliku abil kustutatava produkti pinnale mahutis. Ta sisaldab spetsiaalset voolikut, mis on kokku volditud konteinerisse. Konteiner asub väljaspool mahutit. Voolik on eraldatud mahutist olevast produktist eraldus membraaniga (SM).

Tehnilised andmed: * hsss.pdf

 

 

 

 

SKUM SMeraldusmembraan on valmistatud eraldamaks mahutis olevat produkti vahuliinist "pinnaaluses" süsteemis või gaaside kontrollklapina "üle ääre" vahusüsteemis.

Roostevabast terasest mehanism on kaetud PTFE membraaniga, mis välistab produkti või gaaside sattumise vahuliini.

Tehnilised andmed: * sm.pdf

 

 

SKUM HiExveeturbiiniga vahugeneraator HiEx-250 WD on valmistatud tootmaks kõrgpaisutusega vahtu kuni 190 m3 /min. Elektriliselt juhitav vahugeneraator HiEx-300 EL valmistatud tootmaks kõrgpaisutusega vahtu kuni 300 m3/min. Seade on põhiliselt mõeldud seinale paigutamiseks ja ta on jäigalt ühendatud vahusegu liiniga.

Tehnilised andmed: * hiex-250wd.pdf ; hiex-300el.pdf

www.skum.com