UJUVAD VAHEKATUSED MAHUTITELE 

Pontoon-ujukite ja katteplekiga, tugevdatud konstruktsiooniga ujuvkatused (Heavy Duty Skin and Pontoon IFR) on projekteeritud selliselt, et need pakuvad tähtajatut hooldevaba kasutamist. Need sobivad hästi ka mahutitesse, millel on mikserid ja/või suure täitekiiruse tõttu tekkida võivad vedeliku loksumine ja turbulents.

Täiskontaktsed kärg-paneel tüüpi ujuvkatused (Full Contact Honeycomb Panel IFR) on projekteeritud selliselt, et ujuvkatuse põhjapind jääb vedelikuga täielikku kontakti ja erinevalt pontoon-ujukitega katusest ei jää kärg-paneelide alla mingit aurumisruumi. Matrix'i täiskontaktsetel ujuvkatustel on kasutusel lihtne ja erilise profiiliga patenteeritud paneel-paneeliga poltühendussüsteem pideva paneelidevahelise tihendiga, mis tagab kindla ja lekkevaba ühenduse.

Ujuvkatused on saadaval alumiinumist ja roostevabast terasest  ning ka kombineeritult, olenevalt vajadusest ja nõuetest. 

Heavy Duty Skin and Pontoon Internal Floating Roof Full Contact Honeycomb Panel Internal Floating Roof

MATRIX'i IFR-ujuvkatused on väga vastupidavad ja tugeva kostruktsiooniga tänu tehase inseneride enam kui 25 aastasele praktilise kogemusele ja arendustööle. 

Rohkem infot toodete kohta leiate kodulehelt MATRIX Internal Floating Roofs

Ujuvkatuse päringu jaoks palume täita allolevatest linkidest avanevad küsitluslehed hinnapäringute esitamiseks, vastavalt soovitud ujuvkatuse tüübile:

Hinnapäringu küsitlusleht - Skin & Pontoon Internal Floating Roofs

Hinnapäringu küsitlusleht - Full Contact Internal Floating Roofs

Meiega ühenduse võtmiseks ja päringute esitamiseks saatke meile e-mail aadressile prorexoil@prorexoil.ee või täitke allolev vorm:

Nimi

Juriidilise isiku nimi või asutuse nimetus

E-mail

Aadress

Telefon

Faks

Ühenduse võtmiseks kasutada
Sisu