ProREXoil OÜ tegeleb vedelkütuse terminalide, bensiinijaamade ja paakautode seadmete ning tulekustutus-süsteemide  projektimüügiga. 

Samas esindame Eestis ka autoelamute ja haagissuvilate tootjaid DETHLEFFS, SUNLIGHT ning PÖSSL. Pakume ka autoelamute lisaseadmeid ning tarvikuid.

Meie eesmärgiks on pakkuda töökindlaid seadmeid ning tehnilist tuge klientidele ja projekteerijatele seadmete valikul, projekteerimisel ning ekspluateerimisel.

Sellel alal on Eestis tööd tehtud alates aastast 1996 kui alustasime (EBB AS all) SAAB Tank Radar mahutite pinnataseme radarmõõtesüsteemi tutvustamist Eesti naftaterminalidele ja tegime ka esimesed pakkumised. Aja jooksul on pakutavate naftaterminaliseadmete valik laienenud. Meie tarned on paljude seadmete osas laienenud Lätti, Leetu ning aastast 2010 ka Gruusiasse.

Esimesed SAAB Tank Radar pinnataseme radarmõõtesüsteemid toimetasime kohale 1997 a. Pärast seda on SAAB ROSEMOUNT Tank Radar pinnataseme radarmõõtesüsteem enim levinud vedelkütusemahutite mõõtesüsteem Eestis. Ka maailmas omab (end. SAAB) nüüdse nimega EMERSON ROSEMOUNT aukartustäratavat turuosa selles vadkonnas - ca. 85%. Aastal 2010 tarnisime ja seadistasime esimese pinnataseme radarmõõtesüsteemi Gruusiasse ning oleme nüüd seal ka ROSEMOUNT Tank Gauging radarmõõtesüsteemide ametlik esindaja.

Lisaks naftaterminaliseadmete müüme alates 2006 a. ka uusi autoelamuid, haagissuvilaid ning tarvikuid Saksa tootjatelt DETHLEFFS, SUNLIGHT, PÖSSL ning nende tarvikuid FIAMMA, MOVERA. www.dethleffs.ee

Registreeritud kaubamärk ProREX on ühiseks tunnuseks kõigile meie tegevusaladele. www.prorex.ee

Veel on ProREX' i eesmärgiks edendada autovõidusõitu, seda aktiivse osalemise kaudu ringraja-, sprindi-, ralli- ja lumerajavõistlustel nii Eestis, Lätis kui Leedus, kujundades firma imagot ning kogudes tuntust firmanimele. ProREX Racing