ProREXoil OÜ tegeleb vedelkütuse terminalide, bensiinijaamade ja paakautode seadmete ning tulekustutus-süsteemide  projektimüügiga. 

Teise valdkonnana tegeleme autoelamute ja haagis-suvilate müügi ning rendiga. Lisaks pakume juurde selle valdkonna lisaseadmeid ja tarvikuid.

Meie eesmärgiks on pakkuda töökindlaid seadmeid ning tehnilist tuge klientidele ja projekteerijatele seadmete valikul, projekteerimisel ning ekspluateerimisel.

Naftaterminaliseadmete valdkonnas on Eestis tööd tehtud alates aastast 1996 kui alustasime (EBB AS all) SAAB Tank Radar mahutite pinnataseme radarmõõtesüsteemi tutvustamist Eesti naftaterminalidele ja tegime ka esimesed pakkumised. Aja jooksul on pakutavate naftaterminaliseadmete valik laienenud. Meie tarned on paljude seadmete osas laienenud Lätti, Leetu ning aastast 2010 ka Gruusiasse.

Esimesed SAAB Tank Radar pinnataseme radarmõõte-süsteemid toimetasime kohale 1997 a. Pärast seda on SAAB ROSEMOUNT Tank Radar pinnataseme radarmõõtesüsteem enim levinud vedelkütusemahutite mõõtesüsteem Eestis. Ka maailmas omab (end. SAAB) nüüdse nimega EMERSON ROSEMOUNT valdavat turuosa selles sektoris. Aastal 2010 tarnisime ja seadistasime esimese pinnataseme radarmõõtesüsteemi Gruusiasse ning oleme nüüd seal ka ROSEMOUNT Tank Gauging radarmõõtesüsteemide ametlik esindaja.

Täpsema ülevaate meie kõigi teiste pakutavate toodete ja seadmete kohta leiate alajaotusest Pakutavad seadmed

Meie teiseks tegevusvaldkonnanaks alates 2006 aastast on autoelamute ning haagissuvilate müük ja rent. Esindame Saksa tootjaid DETHLEFFS, SUNLIGHT, PÖSSL, WEINSBERG, KNAUS, EURA MOBIL ja TISCHER. Erinevaid tarvikuid autoelamutele ja haagissuvilatele pakume firmadelt FIAMMA ja MOVERA. Autoelamute ja haagissuvilate rendipartneriks on McRent. Rohkem infot www.autoelamu.ee

Registreeritud kaubamärk ProREX on ühiseks tunnuseks kõigile meie tegevusaladele. www.prorex.ee

Veel on ProREX' i eesmärgiks edendada autovõidusõitu, seda aktiivse osalemise kaudu ringraja-, sprindi-, ralli- ja lumerajavõistlustel nii Eestis, Lätis kui Leedus, kujundades firma imagot ning kogudes tuntust firmanimele. ProREX Racing

ProREXoil OÜ on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige www.koda.ee/et/node/11157