SEGAMISTEHNOLOOGIAD

Kümnendeid kogemusi arenenud tehnika vallas ja vedelikke mehaanika mõistmine on see, mis eristab SPX Flow - Philadelphia Mixing Solutions'it tema konkurentidest. Ja kõige tähtsam meie maailmaklassi klientide jaoks, on fakt, et me kasutame oma unikaalset teadmiste ja kogemuste pagasit selleks, et täielikult ellimineerida probleemid ja "kuid" juba süsteemi välja töötades.

Lisaks, me oleme võimelised pakkuma Teile maailma parima segamis tehnoloogia labori ja tema meeskonna kõiki teenuseid. Tänu meie testimisanumatel suuruses 5 liitrist kuni 2850 m3 täismõõtmetes basseinini võime Teile kinnitada, et olgu Teie soov või probleem segamistehnoloogia vallas milline tahes, suudab Mixing Solutions selle lahendada.

Ülevalt Sisestatavad Segurid

Mixing Solutions pakub täieliku valikut ülevalt sisestatavaid miksereid. On tähis ära märkida, et nagu ka kõigi teiste Mixing Solutions'i poolt pakutavate mikserite puhul, vastavad kõik nende poolt toodetud gear drivesid viimastele AGMA standarditele.
 
Küljelt Sisestatavad Mikserid

Mixing Solutionsil on au pakkuda kahte state-of-the-art kujundusega küljelt sisestatavat mikserit. Mõlemad küljelt sisestatavad mikserid kasutavad eksklusiivset tehnoloogiat, mis pakub erakordset suunatud jõudu, samas minimaliseerides joa laialivalgumist. 

Koos pakuvad need kõrgtehnoloogilised insenserlahendused väga head segamisvõimsust ning optimaalset tahkete osakeste settimise vältimist igas olukorras. Kui on valitud õige võimsusega segur ja lisaks on valitud veel ka õige suurusega ptopeller, ning mikser(id) on paigutatud mahutil vastavalt soovitatule on segamistulemus, põhjapuhastamine settetest ja veekontroll saavutatud ülimalt tõhusalt ja tulemuslikult.

Palun klikake siin,  SPX Flow - Philadelphia Mixing Solutions , et uurida rohkem erinevate segamistehnoloogiate kohta.