Tulekustutid

NB! NÜÜD MÜÜGIL KA SOODSAMAD TULEKUSTUTID!!! KÜSI HINDA 606 2460.

Meiepoolt pakutavad tulekustutid omavad Euroopa Liidu normide kohast EN3 sertifikaati. 
Meie tootevalikus on peale tavaliste pulberkustutite nii vahtkustuteid, kus kasutatakse kustutile väga head kustutusomadused tagavat valmissegatud kustutusainet Megaspray, mis on ka paljulubava kasutustemperatuuriga (-10 C + 60 C) ning mille korpus on täielikult valmistatud roostevabast terasest, välistades nii kustutis korrosiooni tekkimise kui ka ratastel tulekustuteid millede valikus on nii  eraldiasetseva survegaasi ballooniga kustuteid (pulber ei ole rõhu all, mille tõttu kustuti kontrollimine ja hooldamine on lihtsam), kui ka rõhu all olevad kustutid. Samuti on pakkuda ratastele paigutatud vahukustuteid (nii roostevabast terasest kestaga, kui ka tavalisest terasest kestaga) ja CO2 kustuteid.

TULEKUSTUTITE HINNAKIRI

TULEKUSTUTITE KONTROLL

PULBERKUSTUTID

Valikusse kuuluvad eelsurvestatud 1kg, 2 kg, 3kg, 4kg, 6kg, 9kg, 12kg kustutid
Pakume ka eraldi survegaasi ballooniga kustuteid 6kg, 9kg ja 12kg.
Kustuti survestatakse vahetult enne kustutamist

Veesõidukites kasutamiseks on mõeldud RINA/MED heakskiiduga tulekustutid, sertifitseeritud vastavalt standardile EC/96/98. Valikusse kuuluvad 1 kg, 2 kg, 9kg ja 12kg eelsurvestatud kustutid

 

 

 

 

Ratastel vaht-, gaasi- ja pulberkustutid


Vaht - 50kg eelsurvestatud ja 100 kg eraldi survegaasi ballooniga kustutid

Gaas - 20kg, 30kg ja 60kg CO2 kustutid

Pulber - 25kg, 30kg, 50kg, 70kg, 100kg eelsurvestatud ja 30kg, 50kg, 70kg, 100kg  eraldi survegaasi ballooniga kustutid

Automaatsed Pulberkustutid

 

2kg, 6 kg, 10kg ja 12 kg eelsurvestatud automaatsed kustutid on mõeldud lakke riputamiseks. Kustutid on varustatud värviliste ampullidega mis purunevad automaatselt erinevatel temperatuuridel (57°, 68°, 79°, 93° või 141°)

Pulber SEA FIRE KIT

 

Veesõidukite kustutamiseks mõeldud SEA FIRE KIT süsteem, mis valmistatud nii, et seda oleks lihtne ja kerge kasutada isikutel, kellel pole vastavat koolitust. FIRE KIT on sobilik kasutamiseks järgnevates kohtades: paadid, elektrilised juhtpuldid, katlamajad, kütusepaagid, väikesemõõtmelised elektrikapid, garaažid, soomustatud autod jne. Süsteem sobib ideaalselt paigutamiseks ka väikese- ja keskmisemõõduliste kaatrite masinaruumi suurusega kuni 18 m2.