VEDELGAASI TERMINALI SEADMED

 

ROSEMOUNT Tank Gauging LNG Management System on avatud arhitektuuriga ja võimaldab kombineerida Rosemount 5900 radar-nivoomõõturid koos ülejäänud seadmetega ühtseks täiuslikuks mõõtesüsteemiks.

Alustades eraldiseisvast Rosemount 5900 radarist kuni komplektse LNG laovarude jälgimise süsteemini. Radar-nivoomõtur 5900S täpsusega on ±0.5 mm omab sertifitseeringut mahutite ületäitumise vältimise normidele SIL 2 ja SIL 3 vastavalt IEC 61508 osale 1-7, samuti OIML ja Eesti tüübikinnituse sertifikaate.

Suure usaldusväärsusega süsteem annab põhjaliku ülevaate andmetest: vedeliku nivoo ehk tasapind, vedeliku temperatuur ja tihedus, ülemine alarmnivoo, mahutite seinatemperatuuri mõõtmine ja maha jahtumise kontroll ning lekete tuvastamine.

 

TECNOGAS valmistab ja installeerib vedelgaasiterminale „võtmed kätte“ valmiduses alates 5m3, seda nii kaubanduslikuks, tööstuslikuks kui ka põllumajanduslikuks otstarbeks. Sammuti ka kanaliseerimis süsteeme, mis vastavad kõige kõrgematele nõuetele depoode ehitamisel. Tänu oma paindlikule töökorraldusele suudab Tecnogas teostada ka osalisi hooldustoiminguid, sealhulgas ka seadmete täiustamist ja edasiarendust, kapitaalremonti ning seadmete tava- või spetsiaalhooldust

 

TIGHT on ülemaailmselt tuntud kaubamärk kompressorite turul, mis arendab ja toodab seadmeid ning lahendusi gaasiturul juba mitmeid aastaid. Nüüd toetab nende tootmistehnoloogiat Tecnogas Grupp oma kogemustega, mis on saadud LPG seadmete väljaarendamisel ja tootmisel millega nad on tegelenud juba üle kolmekümne aasta.

 

ISOIL LPG PD-mõõdikud

- Vooluhulk 100 kuni 4000 l/min
- Standard mõõdud: 2", 3”, 4” ja 6”
- Materjal süsinikteras
- Täpsus: +/- 0,1 %
- Repeatability: 0,01%
- Heaks kiidetud mitmete taatlusasutuste poolt maailmas

 

SILEA LPG laadimisvarred