SCANJET pöörlevad pesupead

SCANJET on oma ligi 70 aastase kogemusega üks maailma juhtivaid mahutite pesemis süsteemide ja pesemis masinate ning nende lisavarustuse tootjaid ja väljatöötajaid. Väärtustades aega tagame oma toodetele laialdase insenertehnilise toe nii tööstuse kui laevanduse igas segmendis.   

SCANJET pakub klientidele "Responsible Tank Cleaning" ehk mahutite pesemise lahendust koos vastutuse võtmisega süsteemi toimimise osas ning läheneb igale Teie projektile selle eripäradest lähtuvalt.

SCANJET mahutite pesemissüsteemid ja seadmed on sobivad paljudel erinevatel aladel nii õli-, keemia- kui toiduainetööstustes. Scanjet'i tootevalik katab väga erineva suurusega mahutite pesemisvajadused, alates kõige väiksematest kuni suurte mitmekümne tuhande kuupmeetriste mahutiteni.

Kasutades traditsiooniliste puhastusmeetodite (nagu staatilised pihutuspead ja kõrgsurvepesu) asemel Scanjet'i suure puhastusjõuga pesemisseadmeid on võimalik saavutada märkimisväärset kokkuhoidu oma tootmise üldkuludes.

Scanjet Systems pakub mahutite pesemise süsteeme ja statsionaarseid CIP (Clean In Place) lahendusi kõikidele maismaal baseeruvatele tööstustele. Tänu oma seadmete laiale valikule saame Teile uhkusega pakkuda mahutite pesemise lahendusi vastavalt just Teie isiklikele vajadustele. Meie lai mahutipesu seadmete sari katab nii sanitaarsete kui ka mitte-sanitaarsete nõuetega valdkonnad.

Karastusjoogid: Meie ultra-kaasaegne, hügieeniline Bio sari jätab teie mahutid sama puhtaks kui nad olid uuelt paigaldamisel. Scanjet’i Bio 25 on 100% ise-puhastuv mahutite pesemise seade, mis on projekteeritud spetsiaalselt suurte horisontaalsete kääritusmahutite, kuid samuti kõigi teiste suuremat sorti mahutite pesemiseks teie õlletööstuses.

ToiduainedEriti kõrged nõudmised klientide poolt ja juhtivate asutuste nõumised puhtale tootmisele muudavad nii hoiustamiseks kui ka tootmiseks kasutatavad mahutid üheks olulisemaks osaks toiduainete tootmistsüklis. Scanjet’i Bio sarja näol on tegemist oma valdkonna juhtivate seadmetega, mida saab rakendada väga erinevate mahutite pesemisel.

Paber: Alates paberimassi hoiustamise mahutitest kuni rennide ja muude kanalite pesemiseni paberitootmise protsessis, on Scanjet’il olemas seade, mis kindlustab teile tootmisprotsessi sujuvuse. SC sari pakub väga jõulist mahutite pesemise lahendust, mis täidab kõik teie vajadused.

Energia: Alates suurtest kütusehoiustamise mahutitest kuni piirituse tootmiseni on Scanjet’il Teile pakkuda alati sobilik mahutite pesemise lahendus. Energiatööstuste paljude erinevat tüüpi mahutite pesemiseks leiame lahendused nii Bio kui SC sarja seadmete abil.

Transport: Vahemaad tootjast kuni lõpptarbijani kasvavad pidevalt. Samade tsisternveokite ja tankeritega veetakse tihti erinevaid aineid vaheldumisi ja nende korralik pesemine laadimiste vahepeal on vältimatu. Scanjet’i Bio ja SC sari kindlustavad mahutite korraliku puhastamise ja ainete ristsaastumine on välistatud.

SCANJET seadmete põhivalik

Rohkem informatsiooni SCANJET'i toodete kohta leiate firma kodulehelt: www.scanjetsystems.com