KappaGi VRU seadmed

KappaGi VRU seadmed - kütusaaurude tagastamise ja veeldamise süsteemid

KappaGi - Itaalia firma, mis tegeleb gaaside tagastussüsteemide tootmisega 1981 aastast ja on olnud pioneer valdkonna tehnoloogiate väljatöötamisel.

Tänapäeval on Kappa Gi ainus firma, kes on võimeline pakkuma erinevat tüüpi gaaside veeldamise süsteeme vastavalt kliendi soovile. Kappa Gi on ehitanud üle 100 VRU seadme, mis on töös üle Euroopa ja Venemaa; Kappa Gi  tagab mehaanilise- ja tarkvaralise projekteerimise, ehitamise juhtimise, kasutajate koolituse, hoolduse ning varuosad. Seadmed koostatakse hoolikalt valitud osadest koolitatud spetsialistide poolt, tagades nõnda seadmete ohutu ja pikaealise töö.

VRU seadmete tüübid

Üheastmeline VRU - AD + AB - esmane aurude adsorbeerimine aktiivsöega, vaakum-regenereerimine ning järgnev kontsentreeritud aurude absorbeerimine bensiiniga.

Üheastmeline VRU - AD + COND - esmane aurude adsorbeerimine aktiivsöega, vaakum-regenereerimine ning kontsentreeritud aurude veeldamine kondenseerimise ehk jahutamisega.

Kaheastmeline VRU - COND + AD - esmane aurude kondenseerimine jahutamisega, jääkaurude adsorbeerimine aktiivsöega ning vaakum-regenereerimine.

Kõik protsessid tagavad tagastatavate kütuseaurude kindla ja ohutu veeldamise ning vastavad kõgile normatiividele.

Lõhna-filtrite süsteem SKDU (Smell Knocking Down Units) - Lihtsamaid söefiltrite-süsteem süsivesinike lõhnade püüdmiseks ja vähedamiseks.

Rohkem infot KappaGI kodulehelt: www.kappagi.net