TankRadar PRO

Rosemount TankRadar® PRO- d kasutatakse mahutite pinnataseme mõõtmiseks. Tal on suurepärane töökindlus ja teda on kerge paigaldada. Suur paindlikkus on saavutatud tänu vahetatavatele radaripeadele ja -antennidele. Samuti on võimalik TankRadar PRO mõõtesüsteemi ühendada temperatuurimõõtmine ning kasutada TankRadar PRO-d mahuti ületäitumise kaitseks (TÜV sertifitseeritud ületäitumisandurina). 

Ületäitumisanduri funktsiooni kohta saab lugeda siit: overfill.pdf

Radari konfigureerimist on lihtne teostada kasutades TankMasteri programmi omavat arvutit või teha konfigureerimine displei kaudu, mis on paigaldatud radarile või sellest eemale.

TankRadar PRO sobib:

Mahutitermialid, lennujaamade kütusehoidlad, rafineerimistehased, keemiatehasted, ravimitehased, toiduainete- ja jookide tööstus, hüdroelektrijaamad ja tammid, tsemenditööstus jne.

TankRadar PRO eelisteks on:

Töökindlus, ei vaja rekalibreerimist, ei vaja hooldust, kerge paigaldada, suur täpsus (olenevalt konfiguratsioonist +/- 3 - +/- 10 mm), ei oma liikuvaid osi , state-of-the-art FMCV radarehnoloogia, kontaktivaba tasememõõtmine, sisaldab nii taseme-kui ka temperatuuri mõõtmist, interaktiivne seadistus arvutil.

TankRadar PRO tehniline kirjeldus:  pro techn descr.pdf

TankRadar- võimas, kompaktne ja nutikas: pro ultimate radar gauge.pdf

Rohkem infot:   www.tankradar.com