DOVER Fueling Solutions

 

Dover Fueling Solutions (mahutite mõõtmise seadmete tootesari endise nimega START Italiana ) on suure kogemusega ettevõte, kelle tegevusvaldkonnaks on vedelike tasapinna ja mahu mõõtmine ning kontrollimine, lähtuvalt põhimõttest "tehnoloogia ja kompetensus". Rühm kõrgelt kvalifitseeritud tehnikuid ja lai rahvusvaheline müügipartnerite võrk tagavad klientidele kõrge, korrektse ja tõhusa teenuse kvaliteedi.

DOVER FS / START Italiana toodab taseme- ja lülitusandureid, erinevatel tehnoloogiatel põhinevaid ja erinevatest materjalidest valmistatuna. Neid on numbriliste kui graafiliste elektrooniliste displeidega, ujukitega vedelgaasi, erinevate kütuste ja õlidele tasapinna mõõtmiseks. 

DOVER FS / START Italiana on välja töötanud ja toodab magnetostriktsioon tasemeandureid ja komplektset kütusevarude mõõtmis ja jälgimissüsteemi koos juurdekuuluva konfigureerimise ja visualiseerimistarkvaraga.

DOVER FS / START Italiana suudab pakkuda täislahendusi erinevatele keemia-, õli- ja energiatööstustele ning veevärgi valdkonnale. Paigaldus on võimalik ohtlikusse keskkonda ja süsteeme saab ühildada ka teiste automaatikasüsteemidega.

Rohkem infot Start Italiana toodete kohta leiate: www.doverfuelingsolutions.com/tankgauging