POMPETRAVAINI tsentrifugaal- ja vaakumpumbad

TÜÜBID TRH-TRS

POMPETRAVAINI on üks maailma juhtivaid vedelikrõngasvaakumpumpade valmistajaid, valmistades üheastmelisi (TRV ja TRS) ja kaheastmelisi (TRH) vaakumpumpasi. Tänu kogemustele, mis on omandatud aastakümnete jooksul, uuringutele, investeeringutele uutesse tehnoloogiatesse ja seadmetesse ning mehaanilisele„know how“le, tuntakse TRAVAINI pumpasi, kui sünonüüme sõnadele kõrge kvaliteet, kõrge effektiivsus, vastupidav konstruktsioon ja maksimaalne usaldusväärsus.

(Pildil: Tüüp = TRS, Tootlikus = 10-3500 m³/h, Vaakum = 200-900 mbar)

KASUTUSALAD:

* TSENTRAALSED VAAKUMSÜSTEEMID * DE-AERATSIOON * IMMUTAMINE * KEETMISPROTSESS * VAAKUMI KONDENSEERIMINE * DESTILLEERIMINE * KUIVATUSSÜSTEEMID * STERILISEERIMINE * FILTREERIMINE * SOLVENT RECOVERY

VAAKUMPUMPSEADMED

HYDROSYS
HYDROSYS tüüpi vaakumpumseade sisaldab vedelikrõngasvaakumpumppa, tsüklon tüüpi vedelik-õhu eraldajat, soojusvahetit, täieliku instrumentatsiooni, seadmesiseseid ühendusi ja kõiki vajalike lisaseadmeid , mis on kõik paigaldatud ühele tugevale raamile.
Kogemused ja ülalkirjutatu, ühendatuna Pompetravaini lugematute installatsioonidega „põllul“, annab meile võimaluse tarnida peaaegu igasuguseid „võtmed kätte“ põhimõttel valmistatud seadmeid, vastavalt Teie vajadustele.

(Pildil: Vaakumpumpseade koos täieliku veeretsirkulatsiooniga. Tüüp HYDROSYS)

 

OILSYS

(vedelikrõngasvaakumpump, milles kasutatakse tihendusvedelikuna õli)

Need on valmis pumbasüsteemid, milles kasutatakse täielikku õli re-tsirkulatsiooni. Kuna pumba tihendusvedelikuna kasutatakse õli, siis suudab pump saavutada vaakumi, mis on väiksem kui 10 mbar, suurendatud tootlikusega 10-100 mbar.

(Pildil Vaakumpumpseade koos täieliku õliretsirkulatsiooniga, kahe pumbaga. Tüüp: OILSYS)

 

Travaini vaakumpumpade sari on laienenud. Uue TRVK-TRSK - sarja tootlikus on 4000-30 000 m³/h.

(Pildil: TRVK - TRSK vaakumpumbad)