START ITALIANA

 

START Italiana on suure kogemusega ettevõte, kelle tegevusvaldkonnaks on vedelike tasapinna ja mahu mõõtmine ning kontrollimine, lähtuvalt põhimõttest "tehnoloogia ja kompetensus". Rühm kõrgelt kvalifitseeritud tehnikuid ja lai rahvusvaheline müügipartnerite võrk tagavad klientidele kõrge, korrektse ja tõhusa teenuse kvaliteedi.

START Italiana toodab taseme- ja lülitusandureid, erinevatel tehnoloogiatel põhinevaid ja erinevatest materjalidest valmistatuna. Neid on numbriliste kui graafiliste elektrooniliste displeidega, ujukitega vedelgaasi, erinevate kütuste ja õlidele tasapinna mõõtmiseks. 

START Italiana on välja töötanud ja toodab magnetostriktsioon tasemeandureid ja komplektset kütusevarude mõõtmis ja jälgimissüsteemi koos juurdekuuluva konfigureerimise ja visualiseerimistarkvaraga TopLevel.

START Italiana suudab pakkuda täislahendusi erinevatele keemia-, õli- ja energiatööstustele ning veevärgi valdkonnale. Paigaldus on võimalik ohtlikusse keskkonda ja süsteeme saab ühildada ka tehase muude automaatikasüsteemidega.

Rohkem infot Start Italiana toodete kohta leiate: www.startitaliana.com

Siit saate alla laadida inglisekeelse tootevoldiku:                                                                            Start Italiana "Level Management System 2008".pdf