TankMaster

Selleks, et kirjeldada Saab Rosemount'i inventariseerimisprogrammi TankMaster kulub vaid üks sõna - lihtne. Ja seda nii arvutisse installeerimise kui ka kasutamise osas. TankMaster muudab operaatoritele lihtsaks mahutipargi haldamise, konfigureerimise ning teenindamise. Loomulikult on programmi lihtne liita teiste programmidega, nagu ka teiste Windows'i programmidega.

TankMaster on võimas mahutite inventariseerimisprogramm. Ta pakub konfigureerimise, hoolduse, installeerimise, inventari seerimise ning legaalmetroloogiliste arvelduste funktsioone Saab Rosemount Tank Control mahutite mõõtesüsteemile. Kõik arvutsed põhinevad kehtivatel API ja ISO standarditel.

TankMaster ühildub Microsofti programmidega ja OPC ühilduvate programmidega nagu Intellution’s iFIX® ja Wonderware´s InTouch®. Jagades informatsiooni kõigi kasutajate vahel ettevõtte erinevatel tasanditel, on töötajad (operaatoritest kuni juhatuseni) paremini informeeritud, et teha õigeaegseid otsuseid.

TankMaster on arendatud ja toetatud Saab Rosemount Tank Control'i poolt. See tagab, et te saate usaldusväärse tipptasemel süsteemi koos täieliku tehnilise toega. Või teisisõnu - te saate süsteemi, mis on nii arenenud, et teda on lihtne kasutada.

TankMaster'i internetiversiooniga on võimalik näha igal kliendil oma mahutites toimuvat. Internetiversiooniga saab tutvuda siin: www.tankmaster.net    Kasutajanimi: demo  Parool: demo

TankMaster võimaldab ka terminali automatiseerimist ja pumpade, siibrite, jne juhtimist n.n. IO Terminalide abil. Samuti võimaldab programmitäiendus "Cusomised views" luua TankMasteris uusi aknaid ning automaatika ja analoogseadmete juhtimise funktsioone. Täpsema infot IO Terminalide kohta: IO terminals.pdf

TankMaster'i inglisekeelne kirjeldus: tankmaster.pdf